מערכות ישיבה מבית רהיטי דקס - רשת חנויות רהיטים הגדולה בישראל: חיפה, ראשון לציון, נתניה, אשדוד, ירושלים, כרמיאל

מערכות ישיבה - הקטלוג המלא

כל מערכת ישיבה מבית רהיטי דקס משלבת באופן מושלם עיצוב ופונקציונאליות ובכך מציעות לכם את מערכות הישיבה האופטימליות. העיצוב הוא ערך מוביל בDAX אשר מוביל את מעצבי החברה הבינלאומית לפתח מערכות ישיבה במגוון סגנונות עיצוביים, קלסיים ומודרניים, מהמגמות העדכניות בענף.

מציג 1–36 מתוך 114 תוצאות

1 2 3 4

מערכות ישיבה של DAX – הפונקציונליות

הפונקציונאליות של DAX הפכה לשם דבר והיא באה לידי ביטוי ביכולתכם לשלב פונקציות רבות כגון: ארגזי מצעים, ספה נפתחת למיטה, ריקליינרים ועוד תוספות אשר משביחות את מערכות הישיבה והופכות אותן למובילות וייחודיות בעולם. מערכות DAX הינן מערכות מודולריות המאפשרות לכם ליצור את השילוב האופטימלי ביותר לחלל המגורים ולסגנון החיים שלכם וכל זאת במגוון בדים, וצבעים. חברת DAX עושה הכל בכדי להביא לכם את מערכות הישיבה המעוצבות והנוחות ביותר.

ספה / מערכת ישיבה – כרטיס ביקור של הבית

אומרים שהסלון זה החלון ראווה של הבית. כשנכנסים לכל בית – הדבר הראשון שהעיניים פוגשות זה הסלון. הסלון הוא כרטיס הביקור לבית שלנו. מה הסגנון של הבית, העיצוב, משקף את מי אנחחנו כבעלי בית.

מערכות הישיבה בסלון הן הלב שלו – שם אנחנו נחים אחרי יום עבודה ארוך, מבלים עם המשפחה והילדים, מארחים. אבל סלון שנמצאת בו מערכת ישיבה בלבד הוא כמו יצירה יפה ללא מסגרת.
כדי להשלים את המראה של הסלון, כדי לתת לו את העיצוב והסגנון, כל זאת ניתן לעשות בעיקר בעזרת "הריהוט לסלון".