ספות עור (מערכות ישיבה מעור)

ספות עור (מערכות ישיבה מעור)
מערכות ישיבה מעור משדרות תחושת יוקרה, עיצוב מיוחד, קלות בשמירה על ניקיון וסדר. סוגי עורות שונים מאפשרים אפשרויות עיצוב מגוונות. מראה של עור הפוך נותן תחושה של חמימות, ציבעוניות ואפשרות משחק עם גוונים. לעומתו, עור רגיל משדר קרירות ואלגנטיות, מראה נקי וחד גווני. היתרון הבלעדי של מערכות ישיבה מעור הוא הקלות שבנקיון. הן מתאימות במיוחד למשפחות עם ילדים צעירים ובעלי חיים. סלוני עור אינם צוברים אבק ואינם גורמים לאלרגיות. ספת עור קלה לטיפול והיא תמיד ייצוגית. מספיקה מטלית לחה על מנת להחזיר לספה את הזוהר שלה והידור, כאילו נרכשה זה עתה. המראה החדש נשמר לאורך שנים. ספות עור DAX מאוד פופולריות בשל איכות העור הנעים למגע. מערכות ישיבה מעור מביאות לחדר אווירה מפוארת. סלון עור הינו מושלם עבור שני סגנונות עיצוב פנים: מודרני וקלאסי.

ספות עור (מערכות ישיבה מעור)

מערכות ישיבה מעור משדרות תחושת יוקרה, עיצוב מיוחד, קלות בשמירה על ניקיון וסדר.

סוגי עורות שונים מאפשרים אפשרויות עיצוב מגוונות. מראה של עור הפוך נותן תחושה של חמימות, ציבעוניות ואפשרות משחק עם גוונים. לעומתו, עור רגיל משדר קרירות ואלגנטיות, מראה נקי וחד גווני.

היתרון הבלעדי של מערכות ישיבה מעור הוא הקלות שבנקיון. הן מתאימות במיוחד למשפחות עם ילדים צעירים ובעלי חיים. סלוני עור אינם צוברים אבק ואינם גורמים לאלרגיות. ספת עור קלה לטיפול והיא תמיד ייצוגית. מספיקה מטלית לחה על מנת להחזיר לספה את הזוהר שלה והידור, כאילו נרכשה זה עתה. המראה החדש נשמר לאורך שנים.

ספות עור DAX מאוד פופולריות בשל איכות העור הנעים למגע. מערכות ישיבה מעור מביאות לחדר אווירה מפוארת. סלון עור הינו מושלם עבור שני סגנונות עיצוב פנים: מודרני וקלאסי.

מציג את כל 14 התוצאות